Kim jesteśmy?

Total Fleet Solutions jest niezależną, polską firmą konsultingową w obszarze szeroko rozumianego zarządzania flotą pojazdów. Za jakość świadczonych usług, innowacyjność, wiedzę ekspercką, TFS był wielokrotnie nagradzany, rekomendowany i doceniany w Polsce i za granicą. Posiadana wiedza jest skutecznie wykorzystywana przez naszych Klientów do optymalizacji procesów zarządzania flotą jak i generowanych przez flotę kosztów.

Paul Gogolinski

Krzysztof Sosnowski

OUTSOURCING FLOTY SAMOCHODOWEJ

Outsourcing floty samochodowej

Zajmujemy się administrowaniem flotą samochodową przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zdobyta na licznych szkoleniach pozwalają nam na świadczenie wysokiej jakości usług zarówno dla firm, które działają na rynku flotowym, jak i dla tych korzystających z pojazdów podczas realizacji codziennych zadań. Jeśli chcesz zoptymalizować koszty związane z wykorzystaniem floty samochodowej lub potrzebujesz opinii eksperckiej dotyczącej tego zagadnienia — zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalna opieka nad flotą samochodową

Współpraca z opiekunem floty samochodowej niesie wiele korzyści dla przedsiębiorstwa oraz wszystkich jego pracowników. Nasi eksperci mogą Cię wspierać na każdym etapie poszukiwania pojazdów oraz wyboru formy ich finansowania, jak i później, w zadaniach związanych z zarządzaniem nimi oraz ewentualną ich wymianą. Przed rozpoczęciem swoich działań przeprowadzamy rozmowę z Klientem dotyczącą jego oczekiwań odnośnie do administracji flotą samochodową. Zwracamy uwagę na branżę, w której działa oraz cel, w jakim mają być wykorzystywane dane pojazdy.

Przeprowadzamy badania pozwalające spojrzeć na działania podejmowane w związku z autami przedsiębiorstwa z innej perspektywy. Zbieramy dane, grupujemy je i porównujemy, aby znaleźć dla Klienta jak najlepsze rozwiązanie. Jako administrator floty samochodowej podejmujemy działania, które mają zredukować koszty związane z wykorzystaniem pojazdów w firmie.

Dzięki skorzystaniu z naszych usług możesz ograniczyć ponoszone koszty na zarządzenie flotą o co najmniej 15-20%. Jako jedna z niewielu firm konsultingowych zajmujemy się również doradztwem personalnym. W działach związanych z flotą powinny pracować osoby o określonych cechach oraz z konkretnymi umiejętnościami. Możemy zająć się przeprowadzeniem rekrutacji z uwzględnieniem wszystkich Twoich oczekiwań.

Wypełnij ankietę i samodzielnie oceń ryzyko flotowe Twojej firmy!

Wsparcie flotowe, na które zawsze możesz liczyć

Jesteśmy dla Ciebie dostępni zawsze, gdy potrzebujesz rady lub pomocy doradcy odpowiedzialnego za zarządzanie Twoją flotą samochodów. Zajmiemy się wdrożeniem określonych procesów w przedsiębiorstwie, podejmiemy się rozmów z kontrahentami i weźmiemy udział w ważnych negocjacjach. Zagadnienia związane z flotą samochodową oraz branżą CMF w Polsce nie mają przed nami tajemnic, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów. Bez względu na to, czy korzystasz z pojazdów podczas realizacji określonych usług, czy też dostarczasz usługi flotowe, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego to nam warto powierzyć administrację pojazdami?

Jako doradca flotowy organizujemy również różnorodne szkolenia dla pracowników zainteresowanych kwestiami związanymi z zarządzaniem pojazdami. Tematy oraz zakres zajęć uzgadniamy zawsze z Klientami. Dzięki temu na spotkaniach możemy przekazywać te informacje, których dane osoby będą potrzebować w pracy. Zależy nam zawsze na przejrzystości umowy, dlatego wszystkie koszty współpracy przedstawiamy podczas pierwszych rozmów ze Zleceniodawcami. W razie pytań odnośnie do administracji flotą samochodową lub innej naszej usługi — zapraszamy do kontaktu.

Na tle innych firm flotowych w Polsce wyróżniają nas doskonała znajomość branży konsultingowej, a także indywidualne podejście do Klienta. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy wiele rozwiązań, które umożliwiają osiągnięcie określonych celów, a co za tym idzie, ułatwienie pracy Zleceniodawców. Do administracji flotą samochodową podchodzimy kompleksowo, co pozwala nam zapewniać pojazdom naszych Klientów najlepszą opiekę. O profesjonalizmie Total Fleet Solutions świadczą opinie osób korzystających z naszych usług oraz nagrody, które otrzymaliśmy. Jesteśmy rozpoznawani zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Dlaczego z nami warto?

Niezależna firma

Niezależna firma

Obiektywne ekspertyzy

Obiektywne ekspertyzy

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Profesjonalne raporty

Profesjonalne raporty

Brak ukrytych opłat

Brak ukrytych opłat

Jak rozliczać koszty przy najmie długoterminowym
27.06.2024

W dzisiejszym artykule przeanalizujemy aspekty związane z generowaniem kosztów przy wynajmie długoterminowym samochodów służbowych w 2024 roku. Jak w świetle aktualnych przepisów przedstawia się kwestia: “najem...

Czytaj dalej
Analiza TCO
27.06.2024

W dynamicznie zmieniającej się gospodarce analiza TCO staje się coraz bardziej nieodzownym elementem strategicznego zarządzania kosztami, umożliwiając firmom podejmowanie bardziej świadomych decyzji zakupowych oraz osiąganie oszczędności.

Czytaj dalej
Elektryfikacja floty samochodowej - jak efektywnie przejść na auta elektryczne?
28.08.2023

Czy elektryfikacja floty samochodowej to przyszłość? Bez wątpienia tak! Elektryczne auta stają się coraz bardziej popularne, a ich wpływ na środowisko naturalne jest znacznie mniejszy niż pojazdów z tradycyjnymi silnikami...

Czytaj dalej